В школі

Підручники, календарні плани, методичні рекомендації. Зовнішнє незалежне оцінювання. Тести за предметами.

Українська мова

Українська мова

Українська мова.

Українська мова. Електронні підручники
Електронні версії підручників з української мови

Підручник з української мови — це саме те, що необхідно кожному учневі. Правила, приклади написання слів та речень містить кожен підручник. Але така необхідна на уроці річ займає місце в портфелі. До того ж вага. Є вихід! Електронна версія підручника. Найновіші видання. Найбільший вибір авторів! Тільки за цим посиланням. Все найкраще для школи. 

Українська мова. Тестові матеріали
Українська мова. Тестові завдання

Прагнеш перевірити свої знання? Як впевнитися що ти справді на високому рівні засвоїв навчальний матеріал. За допомогою чого переконати себе, що ти готовий до ЗНО? Тобі потрібні тести. Різнобічні. Цікаві. Легкі та складні. Одноступеневі та поширені. Все це є в наявності за даним посиланням. Зроби лише один крок, і ти сам в цьому переконаєшся.

Українська мова. Навчальні матеріали
Навчальні матеріали з української мови

Кожен українець любить свою мову. Кожен пишається нею. Прагне розмовляти на українській мові краще інших. Для цього стануть в нагоді навчальні матеріали. Вони допоможуть вам засвоїти основні правила писемності та особливості усної мови. Найтонші секрети та цікаві підсказки допоможуть в опануванні правил. Тож вперед за знаннями. 

Українська мова. Календарне планування
Календарні плани з української мови

Ти вчитель української мови? Прагнеш іти в ногу з часом? Тоді потрібно правильно спланувати навчальний рік. Для кожно класу підготувати календарне планування. Це досить тривала та напружена праця. Спробуй полегшити собі життя. Використовуй готові універсальні календарні плани. Вони легко піддаються корегуванню. З ними процес планування не займе багато часу. Вони створені саме для тебе.

Виберіть необхідну категорію та перейдіть за посиланням натиснувши відповідне зображення.