В школі

Підручники, календарні плани, методичні рекомендації. Зовнішнє незалежне оцінювання. Тести за предметами.

Українська література

Українська література

Українська література. Електронні підручники
Українська література. Електронні версії підручників

Українська література не може вивчатися без підручників. Для вивчення цього предмета необхідно, перш за все, прочитати літературний твір. Бажано вивчити критику щодо поезії, повісті, роману чи оповідання. Це потребує безлічі книг. Їх потрібно тримати вдома або брати із собою на заняття. Але є альтернатива. Це електронні версії підручників, які можна читати з монітора ПК, телефона чи планшета.  

Українська література
Тестові матеріали з української літератури

Ви прочитали літературний твір. Трів вам сподобався. Виникло бажання перевірити на скільки добре запам’ятався його зміст. Для цього найкраще підійдуть тестові матеріали з української літератури. Тести на порівняння, співставлення, аналіз понять та визначень. Все це допоможуть перевірити тести. Важливим моментом використання тестових запитань є підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Адже, саме ЗНО побудоване у форматі тестів.

Українська література
Навчальні матеріали з української літератури

Кожен літературний твір по своєму цікавий. Для того що зрозуміти те, що хотів передати автор, не завжди досить тільки прочитати цей твір. Іноді потрібно опрацювати допоміжну літературу. Досить часто, за браком часу, в нагоді може стати, також, аудіо-книга. Все це знаходиться в розділі «Навчальні матеріали». Читайте, навчайтесь, розширюйте свій власний творчий потенціал! 

Українська література
Календарні плани з української літератури

Щороку приходе час, коли кожному вчителю необхідно спланувати навчальний рік. Вчитель має дослідити та опрацювати всі необхідні міністерські рекомендації, аби його календарне планування було повністю відповідним чинним програмам. Даний розділ «Українська література. Календарні плани» допоможе вам у цьому нелегкому питанні.

Виберіть необхідну категорію та перейдіть за посиланням натиснувши необхідне зображення