В школі

Підручники, календарні плани, методичні рекомендації. Зовнішнє незалежне оцінювання. Тести за предметами.

Початкова школа

Початкова школа

Початкова школа

Початкова школа. Підручники
Електронні версії підручників для початкової школи

В процесі впровадження Нової української школи (НУШ) виникає нагальна необхідність використовувати нові підручники. За даним посиланням ви знайдете електронні версії підручників із основних шкільних предметів. Всі вони систематизовані за класами та предметами. Електронні версії підручників у розділі Початкова школа представлені з різних видань та авторів.

Початкова школа тести
Тести для початкової школи

Для успішної роботи будь-якого вчителя необхідний контроль знань учнів. Початкова школа не виключення. Школярі можуть хоч цілими днями вчитися рахувати, писати літери, але якщо ніхто не буде контролювати цей процес, то їхня робота буде марною. Залишаться звичайні технічні помилки, які потім важко виправити. Тести — це один із видів контролю.  

Початкова школа. Розробки уроків
Розробки уроків для початкової школи

В житті кожного вчителя наступає момент, коли треба готуватися до уроку. Зібрати необхідні документи, опрацювати методичні рекомендації, перечитати безліч публікацій на тему урока і почати головне: писати конспект. В дано розділі представлені розробки уроків, що допоможуть у підготовці до уроків. Різні предмети та різні класи.

Календарне планування для початкової школи

Будь-яка робота вимагає чітко продуманного плану дій. Робота вчителя не є виключенням. На початку кожного семестру необхідно спланувати по кожному предмету «календарки». Це вимагає багато сил, натхнення, знання особливостей класу. В допомозі кожному вчителю стануть універсальні календарні плани, які вимагає навчальна програма.

Виберіть необхідну категорію та перейдіть за посиланням натиснувши відповідне зображення